Tonery HAPRINT do drukarek laserowych
Każda kaseta poddawana jest szczegółowym testom, dzięki czemu jesteśmy pewni, iż trafia do Państwa bezpieczny dla drukarki, spełniający Państwa oczekiwania względem jakości wydruku produkt.
Głowice HAPRINT do drukarek atramentowych
Oferujemy Państwu głowice do drukarek HP, Canon, Lexmark. Większość
z proponowanych przez nas głowic charakteryzuje się zwiększona pojemnością. Dzięki temu możecie Państwo drukować więcej ciesząc się doskonałą jakością wydruku, jednocześnie zmniejszając koszty eksploatacji.
   

Dbając o to aby nasza oferta kompleksowo zaspokajała Państwa oczekiwania w 2004 r. nawiązaliśmy współpracę z firmą Shanghai Angel Printer Supplies, będącą producentem bezgłowicowych wkładów do drukarek atramentowych, uniwersalnych systemów napełniania oraz papieru fotograficznego marki HANDSOME. Obecnie jesteśmy importerem oraz dystrybutorem produktów Handsome na rynku polskim.

Uniwersalne systemy napełniania

Uniwersalne systemy napełniania doskonale nadają się do indywidualnego napełniania czarnych i kolorowych wkładów atramentowych do drukarek HP, Lexmark, Canon i wielu innych.
Bezgłowicowe wkłady do drukarek atramentowych
W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełną gamę wysokiej jakości bezgłowicowych wkładów do drukarek atramentowych marki Canon i Epson. Oferujemy ponadto wkłady do drukarek atramentowych marki Xerox, HP bussines, Brother.
Papiery fotograficzne
Dla tych Państwa którzy chcą drukować zdjęcia we własnym zakresie proponujemy papier fotograficzny, znajdujący się w naszej ofercie.